Algemeen Producten Actie Veel gestelde vragen over Wetenschap
voeradvies voor uw hond Orthomoleculaire voersuppletie voor uw hond Kwaliteitsgarantie
Productoverzicht PrimeVal hond
Voedingssupplementen in het algemeen Bestellen PrimeVal Gelatinaat PrimeVal Puppy Gelatinaat PrimeVal Omega 3-6-9 PrimeVal StressLess PrimeVal WeightControl PrimeVal ColonFlora
Samenstelling en ingrediënten
Algemeen Producten Actie Veel gestelde vragen over Wetenschap
Voeradvies voor uw paard Orthomoleculaire voorsuppletie voor uw paard Kwaliteitsgarantie PrimeVal StressLess; de natuurlijke rustgever
Terugnemen StressLess Injectoren
Productoverzicht PrimeVal paard
Voedingssupplementen in het algemeen Bestellen PrimeVal StressLess Injector PrimeVal Gelatinaat PrimeVal StressLess PrimeVal Omega 3-6-9 PrimeVal ColonFlora PrimeVal EnergyActivator PrimeVal SuperMultiCompleet
Samenstelling en ingrediënten
Algemeen Actualiteit Nieuwsbrief aanmelden Kalender
Algemeen PrimeVal team Adresgegevens Routebeschrijving Vacatures PrimeVal sponsort Bevriende sites
Directie Verkoop buitendienst Verkoop binnendienst Marketing & Communicatie Administratie Productie & Logistiek
Gert Jan Bruggink IJsbrand Chardon Karin Donckers
Algemeen Testimonials hond Testimonials paard Wall of Fame
Algemeen Buitenland Waar is PrimeVal hond te koop? (Postcode locator)
PrimeVal Nederlands Logo

PrimeVal sponsort Karin Donckers!

Karin Donckers is een sportvrouw met passie voor de paardensport en heeft een bewonderenswaardig doorzettingsvermogen. Na de vele topprestaties die Karin Donckers heeft behaald, sloeg in 2000 het noodlot toe. Tijdens een brand vonden drie toppaarden hun dood en viel Karin tijdens de laatste steeple die er ooit gereden is, en brak daarbij haar ruggenwervel. Sinds de zware tegenslagen in 2000 heeft ze heel hard gewerkt om aansluiting met de wereldtop te realiseren; en met resultaat! Anno 2005 was Karin de beste vrouw op de wereldranglijst en werd vijfde in totaal. Op 14 september 2009 wordt Karin in Waregem Belgisch kampioen eventing. PrimeVal waardeert haar kracht en doorzettingsvermogen en we zijn trots Karin te mogen ondersteunen in haar werk!


Biografie Karin Donckers

Karin Donckers is geboren op 28 mei 1971.

Als negenjarige sloot ze zich aan bij de ponyclub Sint Clements Minderhout. Al snel maakte ze de overgang naar de Rijvereniging Sint Clements Minderhout, waar ze nu nog steeds een deel van haar trainingsinfrastructuur gelegen is.

De eerste doorbraak kwam in Saumur in 1992 dankzij het BWP-toppaard Britt (ook BWP-paard van het jaar in 1992). De Belgische ploeg won de ***-wedstrijd en individueel werd Karin derde. Tijdens de Olympische Spelen in Barcelona werd ze met de Belgische ploeg vierde en finishte op de achtste plaats van de 86 deelnemers.

 Na de Olympische Spelen volgde Karin een doorgedreven opleiding in de rijkunst en behaalde als enige trainer in Vlaanderen de Trainer A diploma’s van de Vlaamse Trainersschool in alle drie de disciplines van de paardensport (dressuur, jumping en eventing).

Samen met haar ouders is Karin met het BWP-toppaard Britt gaan fokken, waaruit diverse goede (sport)paarden uit voortgekomen zijn.

 

Olympische Spelen 2000 (Sydney)

In de nacht van 10 op 11 februari 2000 sloeg het noodlot toe wanneer er brand uitbrak in de garage die grensde aan de stallen waar 20 paarden waren gehuisvest. De meeste paarden werden in de weiden in veiligheid gebracht, maar drie toppaarden (Better Times, Duc des Guillons, Glenn-Doc) braken uit de weide en vonden hun dood op de autostrade.

Uiteindelijk wist Karin zich te kwalificeren met het paard Gormley maar tijdens de allerlaatste steeple die er ooit gereden is, viel Karin en brak daarbij haar ruggenwervel.

 

Sinds de zware tegenslagen in 2000 is hard gewerkt om de aansluiting met de wereldtop te realiseren. De vzw Britt is opgericht in 2001, door intensieve trainingen en selectieve wedstrijdkeuzes is de kwaliteit en dus de waarde van de paarden van het Military Team Karin Donckers geleidelijk uitgebouwd, het aantal paarden is uitgebreid, de infrastructuur en trainingsfaciliteiten zijn verder ontwikkeld, er zijn geleidelijk disciplinetrainers en stagiaires aangetrokken en in 2003 is een bvba “Donckers Stables” opgericht om de zeer hoog oplopende kosten mee te helpen financieren.

Deze maatregelen hebben zeker tot goede resultaten geleidt! Karin eindigde tijdens de Olympische Spelen van 2004 (Athene) als 16e met haar paard Gormley. Anno 2005 werd ze de beste vrouw op de wereldbekerranglijst en in 2006 eindigde ze als tweede in de eindstand voor de Wereldbeker Eventing! Tijdens de Olympische Spelen van 2008 (Hongkong) op een negende plaats met haar paard Gazelle de la Brasserie. Op 14 september 2009 wordt Karin in Waregem Belgisch kampioen eventing!!

 

Sponsoring

PrimeVal wil hierbij Karin Donckers feliciteren met al haar behaalde resultaten en we hopen dat, mede door onze ondersteuning, nog vele topprestaties mogen volgen!

 

Bron: http://www.eventingteamvlaanderen.be/

 

Banner
colofon contact zoeken disclaimer algemene voorwaarden © PrimeVal Nederlands