Mannheim: Bruggink tweede in GP
09/05/2012
Gert-Jan Bruggink eindigde dinsdagavond op een tweede plaats in de Grote Prijs van MVV Energie Mannheim. Met Andrea (v. Marome NW) bereikte hij de barrage, die hij foutloos aflegde in een tijd van 34,55 seconden. Deze tweede plaats leverde hem 10.000 euro op.
De winst ging naar Marcus Ehning. Met Plot Blue (v. Mr Blue) was hij Bruggink te snel af, want de combinatie klokte af in een tijd van 33,86 seconden.Will David pakte met Colorit (v. Coriano) de derde plaats.
Zes combinaties wisten de lei in de eerste ronde schoon te houden. Alleen de eerste drie reden in de barrage nogmaals een foutloze ronde. Wout-Jan van der Schans kreeg met Eurocommerce Miami (v. Landfriese) acht strafpunten in de eerste omloop en eindigde daardoor als 24e.
Bron: Horses.nl